Strona główna
The Prize for Innovations - RemaDays 2014 Złoty medal - Festiwal Marketingu i Druku TUV logo

Opakowania na pamięci USB (pendrive'y USB)

Wprowadziliśmy do oferty uniwersalne opakowania na drobne przedmioty o grubości do około 10 mm. Opakowanie składa się z kartonowej, drukowanej zgodnie z projektem klienta okładki i gumowej kształtki z otworem przystosowanym do umieszczenia w nim pakowanego przedmiotu. Kształt otworu w gumowej tacce jest wycinany zgodnie z projektem klienta, daje to bardzo szerokie możliwości zastosowania. Najbardziej oczywiste wydaje się w wykorzystanie etui do pakowania pamięci USB, ale w otworze można umieścić wszelkiego rodzaju płaskie przedmioty tj. klucze, piloty, medale, długopisy, tokeny…

Opakowania dostępne są w dwóch rozmiarach

Istnieje możliwość wykonania etui w innym zdefiniowanym przez klienta rozmiarze. Uzupełnieniem kartonowych opakowań z gumową kształtką są drukowane obwoluty (opaski).

etui pendrive USB

Starsze wiadomości

Czytaj starsze wiadomości

O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji małych i średnich nakładów płyt CD/DVD/BD oraz opakowań płyt. Zlecenia realizujemy już od jednej sztuki.

Oferujemy wysoką jakość przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Zamówienia obsługujemy w oparciu o procedury zgodne z normami ISO 9001:2008, certyfikat został nam przyznany przez TÜV Süd. Połączenie jakości i atrakcyjnej ceny jest możliwe dzięki zgromadzeniu w jednym miejscu maszyn pracujących w większości powszechnie stosowanych technikach druku płyt. Na dziś mamy dwie maszyny offsetowe, maszynę sitodrukową oraz drukarkę cyfrową.

Miesięcznie jesteśmy w stanie wydrukować około 8.000.000 dysków optycznych. Znacznie mniejsza skala produkcji pozwala nam na oferowanie błyskawicznych terminów realizacji. Większość zleceń wykonujemy w ciągu jednego / dwóch dni od momentu otrzymania niezbędnych materiałów.

Do współpracy z klientami i dostawcami podchodzimy poważnie. Mamy stałych zadowolonych odbiorców z całego kraju oraz państw Unii Europejskiej, płyty eksportujemy do Niemiec, Szwecji, Francji, Wielkiej Brytanii... Jeśli szukacie Państwo stabilnego dostawcy płyt CD/DVD/Blue-Ray, firma PIN spełni Państwa oczekiwania.

Nasze bestselery


Ceny bez VAT 23%, nie uwzględniają kosztów projektów graficznych oraz dostaw.
Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Ceny mogą ulec zmianie bez uprzedzenia.