Strona główna
The Prize for Innovations - RemaDays 2014 Złoty medal - Festiwal Marketingu i Druku TUV logo

Festiwal Marketingu 7 - 8 września 2016 r.

Uprzejmie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach Festiwal Marketingu odbywających się w dniach 7 - 8 września 2016 w warszawskiej Hali EXPO XXI.

Festiwal Marketingu 2015

Rema Days 16 - 18 lutego 2016 r.

Rema Days 2016

Festiwal Druku Marketingu i Opakowań 9 - 10 września 2015 r.

Uprzejmie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska B3 na Festiwalu Marketingu Druku i Opakowań odbywających się w dniach 9 - 10 września w warszawskiej Hali EXPO XXI.

Festiwal Marketingu 2015

Nowa inwestycja Ricoh Pro C9110

3 czerwca 2015 zakończyliśmy instalację nowej maszyny do kolorowego druku arkuszy. System pracuje z wydajnością 130 stron / min., obsługuje formaty papieru do 330 x 700 mm i gramatury do 400 g/m2.

Ricoh Pro C91100 instalacja PIN Sp. z o.o.

Targi Książki na Stadionie Narodowym

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na Warszawskich Targach Książki odbywających się w dniach 14 - 17 maja na Stadionie Narodowym

Warszawskie Targi Książki

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska natargach RemaDays 2015

baner RemaDays 2015

Nasze stoisko na targach RemaDays 2015

Problemy z kontaktem telefonicznym

W najbliższych dniach, z powodów technicznych, kontakt telefoniczny z naszą firmą jest możliwy tylko pod numerem tel. komórkowego +48 694 498 060.

Drukujemy książki (sierpnień 2014).

logo serwisu BukDruk.com

W wakacje nasz park maszynowy wzbogacił się o dwa nowe urządzenia, które umożliwiają nam na niskonakładowy druk książek w oprawie klejowej PUR. Środki książek drukujemy przy wykorzystaniu czarno - białego systemu druku cyfrowego Ricoh Pro 8110S oprawy realizowane są na oklejarce Duplo UltraBind 2000 PUR.

drukarka Ricoh Pro 8110S oklejarka Duplo UltraBind 2000 PUR

Szacujemy, że produkcja książek w formacie A5 opłacalna jest dla nakładów rzędu 50 - 500 egz. Jako nieliczni na rynku oferujemy małe nakłady książek z okładkami uszlachetnianymi selektywnym lakierem UV.

Oferta produkcji książek znajduje się pod adresem www.BukDruk.com.

Nowe Duplo w naszej drukarni (lipiec 2014).

Duplo Doccutter DC-646Pro

Na początku lipca nasz park maszynowy został zmodernizowany przez wymianę wielofunkcyjnej maszyny do obróbki dokumentów Duplo DC-645 na jego następcę Duplo Docucutter DC-646PRO z opcjonalnym modułem perforacji poprzecznej. W porównaniu do poprzednika maszyna oferuje znacznie szersze możliwości, przede wszystkim perforację poprzeczną – również fragmentaryczną oraz mniejszy format minimalnych użytków.

Maszyna realizuje

Dzięki urządzeniu możemy wykonywać produkty tj. zaproszenia, karnety, menu, okładki książek, pocztówki, wizytówki, ulotki, kupony i wiele innych.

Przykładowa praca jaką może realizować maszyna:

Duplo DC-646 przykładowy proces produkcji

W ciągu kilku najbliższych dni dotrą do nas dwie kolejne maszyny, pozwolą one na rozszerzeznie naszej oferty o produkcję książek w miękkiej oprawie.

Złoty Gryf 2014 (24 maja 2014)

nagroda Zloty Gryf

W sobotę 24 maja otrzymaliśmy prestiżową nagrodę przyznawaną przez Polską Izbę Druku „Złoty Gryf 2014” w kategorii „Arkusz A3 z nadrukiem cyfrowym”.

Po raz kolejny niezależni eksperci potwierdzili, że nasze produkty cechuje najwyższa jakość, innowacyjność i poszanowanie środowiska naturalnego – dziękujemy.

Nowa inwestycja - ploter tnąco - bigujący iEcho

ploter iEcho

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu nowej maszyny, która umożliwia cięcie i bigowanie prac bez konieczności wykonywania drogich wykrojników do tradycyjnych maszyn sztancujących. Maszyna już pracuje, z powodzeniem zrealizowaliśmy pierwsze komercyjne zamówienia.

Na uwagę zasługuje optyczny system pozycjonowania pracy. Ploter wyposażony jest w kamerę, która rozpoznaje pozycję znaczników wydrukowanych na arkuszu, ta funkcja pozwala na eliminację problemu przesunięć wydruków względem krawędzi i bardzo poprawia dokładność wycinania.

Starsze wiadomości

Czytaj starsze wiadomości

O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji małych i średnich nakładów płyt CD/DVD/BD oraz opakowań płyt. Zlecenia realizujemy już od jednej sztuki.

Oferujemy wysoką jakość przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Zamówienia obsługujemy w oparciu o procedury zgodne z normami ISO 9001:2008, certyfikat został nam przyznany przez TÜV Süd. Połączenie jakości i atrakcyjnej ceny jest możliwe dzięki zgromadzeniu w jednym miejscu maszyn pracujących w większości powszechnie stosowanych technikach druku płyt. Na dziś mamy dwie maszyny offsetowe, maszynę sitodrukową oraz drukarkę cyfrową.

Miesięcznie jesteśmy w stanie wydrukować około 8.000.000 dysków optycznych. Znacznie mniejsza skala produkcji pozwala nam na oferowanie błyskawicznych terminów realizacji. Większość zleceń wykonujemy w ciągu jednego / dwóch dni od momentu otrzymania niezbędnych materiałów.

Do współpracy z klientami i dostawcami podchodzimy poważnie. Mamy stałych zadowolonych odbiorców z całego kraju oraz państw Unii Europejskiej, płyty eksportujemy do Niemiec, Szwecji, Francji, Wielkiej Brytanii... Jeśli szukacie Państwo stabilnego dostawcy płyt CD/DVD/Blue-Ray, firma PIN spełni Państwa oczekiwania.

Nasze bestselery


Ceny bez VAT 23%, nie uwzględniają kosztów projektów graficznych oraz dostaw.
Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Ceny mogą ulec zmianie bez uprzedzenia.