Archiwum wiadomości
The Prize for Innovations - RemaDays 2014 Złoty medal - Festiwal Marketingu i Druku

Zapraszamy do odwiedzenia nas na Targach PROMO SHOW 2023

Promo Show 2023
Tarcza 2.0
Targi Rema 2023

Nowość w ofercie - selektywna metalizacja wydruków

selektywna metalizacja wydruków

Oferujemy możliwość selektywnej metalizacji wydruków w kolorach: złotym, srebrnym, różowym złotym, niebieskim, czerwonym.

Nowość w ofercie, pudełka z metalicznym wnętrzem

pudełko ze srebrnym wnęrzem, srebrne w środku

Nowość w ofercie, pudełko z klapką na maseczki ochronne

Karonowe pudełko na naseczki ochronne

Nowość w ofercie, pudełko z klapką na pendrive USB

Karonowe pudełko na pendrive USB

Nowość w ofercie, kształtowanie grzbietów broszur zeszytowych

Broszury zeszytowe z prostokątnym grzbietem

Zainstalowaliśmy urządzenie do kształtowania grzbietów broszur w oprawie zeszytowej, na zdjęciu po lewej stronie widać broszury przed kształtowaniem grzbietu, po prawej są broszury po tym procesie. Kształtowanie grzbietu, oprócz walorów estetycznych, pozwala na znaczne ograniczenie objętości broszur w oprawie zeszytowej.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach Festiwal Marketingu 2021

Festiwal Marketingu 2021 - stoisko Drukarni PIN

Nowość w ofercie - plastikowe etui na pendrive USB

plastikowe etui na pendrive USB

Nowość w ofercie - opakowanie na butelkę wina

Opakowanie składa się z dwóch elementów:

  1. tekturowego pudełka na butelkę z winem, pudełko jest bez nadruku
  2. drukowanej kartonowej obwoltuty

Oferta dedykowana jest niewielkim nakładom, rzędu kilkadziesiąt - kilkaset sztuk.

pudelko na wino, obwoluta na pudełko na wino
opakowanie na butelkę wina, tekturowe pudełko i obwoluta z nadrukiem klienta

Drukujemy koperty na płyty winylowe 12", 10", 7"

Ceny kopert dostępne na stronie Koperty na winyle

koperty na płyty winylowe

Opakowania na pamięci USB (pendrive'y USB)

Wprowadziliśmy do oferty uniwersalne opakowania na drobne przedmioty o grubości do około 10 mm. Opakowanie składa się z kartonowej, drukowanej zgodnie z projektem klienta okładki i gumowej kształtki z otworem przystosowanym do umieszczenia w nim pakowanego przedmiotu. Kształt otworu w gumowej tacce jest wycinany zgodnie z projektem klienta, daje to bardzo szerokie możliwości zastosowania. Najbardziej oczywiste wydaje się w wykorzystanie etui do pakowania pamięci USB, ale w otworze można umieścić wszelkiego rodzaju płaskie przedmioty tj. klucze, piloty, medale, długopisy, tokeny…

Opakowania dostępne są w dwóch rozmiarach

Istnieje możliwość wykonania etui w innym zdefiniowanym przez klienta rozmiarze. Uzupełnieniem kartonowych opakowań z gumową kształtką są drukowane obwoluty (opaski).

etui pendrive USB

Nowość w ofercie - metalowe etui na pendrive USB

metalowe pudełko na pendrive USB

Warsaw Pack 2020

PIN Sp. z o.o. Warsaw Pack 2020

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na targach Warsaw Pack 2020.

RemaDays 2020

RemaDays 2020 stoisko drukarni PIN

Bardzo dziękujemy wszystkim Państwu, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas targów RemaDays.

Zapraszamy na targi Rema Days 2019

pudełko na wino, obwoluta na pudełko na wino

Festiwal Marketingu 7 - 8 września 2016 r.

Uprzejmie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach Festiwal Marketingu odbywających się w dniach 7 - 8 września 2016 w warszawskiej Hali EXPO XXI.

Festiwal Marketingu 2015

Rema Days 16 - 18 lutego 2016 r.

Rema Days 2016

Festiwal Druku Marketingu i Opakowań 9 - 10 września 2015 r.

Uprzejmie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska B3 na Festiwalu Marketingu Druku i Opakowań odbywających się w dniach 9 - 10 września w warszawskiej Hali EXPO XXI.

Festiwal Marketingu 2015

Nowa inwestycja Ricoh Pro C9110

3 czerwca 2015 zakończyliśmy instalację nowej maszyny do kolorowego druku arkuszy. System pracuje z wydajnością 130 stron / min., obsługuje formaty papieru do 330 x 700 mm i gramatury do 400 g/m2.

Ricoh Pro C91100 instalacja PIN Sp. z o.o.

Targi Książki na Stadionie Narodowym

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na Warszawskich Targach Książki odbywających się w dniach 14 - 17 maja na Stadionie Narodowym

Warszawskie Targi Książki

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska natargach RemaDays 2015

baner RemaDays 2015

Nasze stoisko na targach RemaDays 2015

Drukujemy książki (sierpnień 2014).

logo serwisu BukDruk.com

W wakacje nasz park maszynowy wzbogacił się o dwa nowe urządzenia, które umożliwiają nam na niskonakładowy druk książek w oprawie klejowej PUR. Środki książek drukujemy przy wykorzystaniu czarno - białego systemu druku cyfrowego Ricoh Pro 8110S oprawy realizowane są na oklejarce Duplo UltraBind 2000 PUR.

drukarka Ricoh Pro 8110S oklejarka Duplo UltraBind 2000 PUR

Szacujemy, że produkcja książek w formacie A5 opłacalna jest dla nakładów rzędu 50 - 500 egz. Jako nieliczni na rynku oferujemy małe nakłady książek z okładkami uszlachetnianymi selektywnym lakierem UV.

Oferta produkcji książek znajduje się pod adresem www.BukDruk.com.

Nowe Duplo w naszej drukarni (lipiec 2014).

Duplo Doccutter DC-646Pro

Na początku lipca nasz park maszynowy został zmodernizowany przez wymianę wielofunkcyjnej maszyny do obróbki dokumentów Duplo DC-645 na jego następcę Duplo Docucutter DC-646PRO z opcjonalnym modułem perforacji poprzecznej. W porównaniu do poprzednika maszyna oferuje znacznie szersze możliwości, przede wszystkim perforację poprzeczną – również fragmentaryczną oraz mniejszy format minimalnych użytków.

Maszyna realizuje

Dzięki urządzeniu możemy wykonywać produkty tj. zaproszenia, karnety, menu, okładki książek, pocztówki, wizytówki, ulotki, kupony i wiele innych.

Przykładowa praca jaką może realizować maszyna:

Duplo DC-646 przykładowy proces produkcji

W ciągu kilku najbliższych dni dotrą do nas dwie kolejne maszyny, pozwolą one na rozszerzeznie naszej oferty o produkcję książek w miękkiej oprawie.

Złoty Gryf 2014 (24 maja 2014)

nagroda Zloty Gryf

W sobotę 24 maja otrzymaliśmy prestiżową nagrodę przyznawaną przez Polską Izbę Druku „Złoty Gryf 2014” w kategorii „Arkusz A3 z nadrukiem cyfrowym”.

Po raz kolejny niezależni eksperci potwierdzili, że nasze produkty cechuje najwyższa jakość, innowacyjność i poszanowanie środowiska naturalnego – dziękujemy.

Nowa inwestycja - ploter tnąco - bigujący iEcho

ploter iEcho

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu nowej maszyny, która umożliwia cięcie i bigowanie prac bez konieczności wykonywania drogich wykrojników do tradycyjnych maszyn sztancujących. Maszyna już pracuje, z powodzeniem zrealizowaliśmy pierwsze komercyjne zamówienia.

Na uwagę zasługuje optyczny system pozycjonowania pracy. Ploter wyposażony jest w kamerę, która rozpoznaje pozycję znaczników wydrukowanych na arkuszu, ta funkcja pozwala na eliminację problemu przesunięć wydruków względem krawędzi i bardzo poprawia dokładność wycinania.

Usługi cyfrowego selektywnego lakierowania UV wyróżnione nagrodą za innowacje Targów Rema 2014 (5 lutego 2014)

The prize for innovations Remadays 2014 Z przyjemności informujemy, że nasze usługi selektywnego cyfrowego lakierownia UV zostały laureatem konkursu na innowacje targów reklamy i poligrafii RemaDays 2014.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Zapraszamy do skorzystania z promocji targowej, która trwa do końca lutego 2014 roku.

Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane 2013

Dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszego stoiska na targach muzycznych CJG 2013

Targi Co Jest Grane Warszawa 2013 - stoisko drukarni PIN

Ważny komunikat – usługi cyfrowego selektywnego lakierowania UV nagrodzone Złotym Medalem Festiwalu Druku (29 sierpnia 2013)

Złoty Medal targór Festiwal Marketingu i Festiwal Druku Z przyjemności informujemy, że nasze usługi selektywnego cyfrowego lakierownia UV zostały nagrodzone Złotym Medalem tegorocznych targów Festiwal Marketingu i Festiwal Druku. Jury konkursu o Złoty Medal doceniło nasze usługi, przede wszystkim za ich nowoczesność, estetykę, zalety ekonomiczne i pozytywne oddziaływanie na środowisko. Nagroda zostanie wręczona 9 września 2013 roku podczas Wieczoru Wystawców.

Ważny komunikat - zakończenie instalacji systemu do cyfrowego punktowego lakierowania UV (14 czerwca 2013)

Jet Varnish Informujemy, że w piątek 7 czerwca zakończyliśmy instalację cyfrowego systemu do selektywnego lakierowania UV arkuszy drukarskich. To pierwsza w Polsce instalacja tego typu maszyny. W kolejnym tygodniu z powodzeniem zrealizowaliśmy pierwsze komercyjne zamówienia.

Brak konieczności wykonywania sitodrukowych matryc do lakieru punktowego, umożliwia nam skuteczną konkurencję cenową z firmami, które uszlachetniają wydruki w sposób tradycyjny przy pracach do kilkuset arkuszy formatu SRA3. Możliwość zamawiania bezpośrednio u nas drukowanych, laminowanych matowo i selektywnie lakierowanych arkuszy, skraca termin realizacji zamówień do jednego - dwóch dni, to jest całkiem nowy standard w terminach realizacji zamówień z wybiórczym lakierem UV.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą nową ofertą. Bardzo chętnie prześlemy Państwu próbne wydruki z selektywnym lakierem UV i wykonamy testowe zamówienia.

Zarząd drukarni PIN Sp. z o.o.